Dyqan me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-1120-25V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 110
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Dyqan me qira buze rruges kryesore te Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese mjaft te mirembajtur.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 ambiente dhe tualet.

Ambienti ofrohet bosh dhe mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh.

Ofron mundesi te shkelqyera reklamimi ne fasaden prej xhami.

Zona ku ndodhet dyqani eshte nder zonat me te populluara dhe me me shume levizje ne Tirane.

Ka akses direkt ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Nikolla Lena dhe shume prane rruges Muhamet Gjollesha.

 

Cmimi: 1200 Euro/ Month (Tatim te perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...