Garsoniere me qira tek sheshi Wilson ne Tirane

ID TRR-1123-39X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 6
Sipërfaqe m2 37
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Garsoniere me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Garzonieria pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 37 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi dhe nje tualet. 
Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar me nje investim te vitit te fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner te pozicionuar ne dhomen e gjumit. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ne dispozicion te  garsonieres eshte dhe nje depo. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, ne Komunen e Parisit dhe ne qendren e Tiranes. 


Cmimi: 550 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje
Me Qira 822-38Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament per qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 dhe zones se Kristal Center.
Pozi
Me Qira 423-18Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 dhe zones se Kristal Center. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 715-31m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-72V 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 922-32Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private ne rruge ...