Magazine me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRR-219-40L)

ID TRR-219-40L
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 200 Euro
Sipërfaqe m2 110 m2
Lartesia 0
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne nje ambient open space  sebashku me nje tualet.

Ka te instaluar energji 3 fazore per suportimin te mjeteve te ndryshme te punes.

Ofron mundesi parkimi te 1-2 makinave jashte nderteses.

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per punishte te ndryshme, magazinim produkti etj.

Zona eshte e qete dhe me akses te lehte ne rrugen kryesore Jordan Misja, rrugen Albanopoli dhe shume prane rruges Don Bosko.

Cmimi: 200 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Magazina k
Me Qira 120-17S 250 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe ...

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje
Me Qira 919-19S 250 €

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 ...

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.
Me Qira 519-39T 180 €

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...