Magazine per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-1120-4D
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 270 Euro
Sipërfaqe m2 1000
Lartesia
Shperndarja 2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne dy ambiente dhe nje tualet.
Hyrja eshte e vecuar nga pjesa tjeter e viles.
Eshte shume e pershtatshme per ta perdorur per magazinim mallrrash.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi 270 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën