Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-223-61Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 330
Sipërfaqe m2 145
Lartesia 3
Shperndarja 3
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Siperfaqja totale eshte 145m2 i organizuar ne dy hapsira open space dhe nje hapesire me te vogel.
Ambjenti eshte i  pajisur me sahat korenti 3 fazor, dhe dy banjo.
Magazina mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi per shkak  te pozicionimit ne nje zone mjaft te favorshme.
Disponon dhe 2 poste parkimi te perfshirane cmim
Pozicionohet ne nje zone mjaft te pershtatshme vetem 3 min larg Uzines Dinamo, Tregut te Medreses dhe Unazes.

Cmimi 330 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -
Me Qira 1221-48S 250 €

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te kompleksit i ...

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Me Qira 620-33V 410 €

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje ...

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lar
Me Qira 823-44X 400 €

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lartesi prej 3.5 m dhe ...

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te
Me Qira 221-14D 400 €

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje nga ...

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje
Me Qira 722-34G 300 €

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri ...

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.
Me Qira 519-39T 200 €

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Magazina k
Me Qira 120-17S 250 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe ...