Magazine me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-120-17S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 250
Sipërfaqe m2 70
Lartesia 4
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Vjeter

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Magazina ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe lartesi prej 4 metra.
Dyqani eshte i organizuar ne ambient te hapur ne kushte te mira.
Magazina eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Zona eshte e qete dhe shume prane Tiranes.
Ka mundesi parkimi ne pjesen e perparme te viles.
Ka akses te shpejte ne Unazen e Madhe, rrugen Sulo Klosi, zonen e Saukut etj.

Cmimi 250 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe
Me Qira 219-40L 200 €

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe shume prane rruges ...

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.
Me Qira 519-39T 200 €

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje ...