Magazine me qira tek Kompleksi Halili ne Tirane

ID TRR-1221-48S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 250
Sipërfaqe m2 60
Lartesia
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te kompleksit i cili eshte i pajisur me 2 ashensore.
Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe ka nje lartesi prej 4.5 m.
Lidhet me rrugen e Barrikadave dhe me rrugen Siri Kodra, me dalje ne qender.

Cmimi: 250 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kat
Me Qira 1221-5V 340 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kateshe e pajisur me ...

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe
Me Qira 219-40L 200 €

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe shume prane rruges ...

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.
Me Qira 519-39T 200 €

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje ...