Magazine me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-219-40L
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 200 Euro
Sipërfaqe m2 110 m2
Lartesia 0
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne nje ambient open space  sebashku me nje tualet.

Ka te instaluar energji 3 fazore per suportimin te mjeteve te ndryshme te punes.

Ofron mundesi parkimi te 1-2 makinave jashte nderteses.

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per punishte te ndryshme, magazinim produkti etj.

Zona eshte e qete dhe me akses te lehte ne rrugen kryesore Jordan Misja, rrugen Albanopoli dhe shume prane rruges Don Bosko.

Cmimi: 200 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje
Me Qira 722-34G 300 €

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Magazina k
Me Qira 120-17S 250 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe ...

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -
Me Qira 1221-48S 250 €

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te kompleksit i ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kat
Me Qira 1221-5V 340 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kateshe e pajisur me ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...