Magazine me qera prane Kombinatit ne Tirane (TRR-519-57T)

ID TRR-519-57T
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Lartesia 8
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kombinat

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te banuara.

Ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe 2 banjo.

Magazina eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo mallrash, fasoneri, magazinim etj.

Ambienti ka nje lartesi prej 5 metrash ne pjesen ballore dhe 8 metra ne brendesi te objektit.

Magazina eshte e mbikqyrur me kamera sigurie dhe sistem alarmi.

Ambienti ofron uje 24 ore i cili eshte pa pagese.

Prane saj ndodhet nje vend parkimi i pershtatshem per makina te tonazhit te rende.

Zona ku ndodhet eshte zone e qete dhe ofron privatesi per te kryer aktivitete te ndryshme.

Ka akses ne zonen e Kombinatit, rrugen Llazi Miho dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 750 Euro/muaj (Taksat jane te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-katesh
Me Qira 820-17V 700 €

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe. Ka nje ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfa
Me Qira 1121-4N 700 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane. Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...