Magazine me qira ne zonen e Saukut, ne Tirane.

ID TRR-822-45Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 670
Sipërfaqe m2 250
Lartesia 6
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Begu

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese.
Ka nje siperfaqje prej 250m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space.
Gjatesia e magazines eshte 37m dhe lartesia 5.5m.
Gjithashtu magazine ka dhe linje 3 fazor.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, zonen e Teg, Saukun etj.

Cmimi: 670 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...

Magazine me qira ne autostraden Tirane-Durres, perballe QTU-se.
Siperfaqja totale eshte 297 m2 i or
Me Qira 123-55R 750 €

Magazine me qira ne autostraden Tirane-Durres, perballe QTU-se. Siperfaqja totale eshte 297 m2 i organizuar nje dy ...

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-katesh
Me Qira 820-17V 700 €

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe. Ka nje ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 t
Me Qira 1022-36Z 600 €

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje vile ...