Magazine me qira prane Casa Italias ne Tirane

ID TRR-620-33V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 410
Sipërfaqe m2 100
Lartesia 4
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mikel Koliqi

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 te ndare ne nje ambjent te hapur dhe nje zyre te vogel dhe ambjent I jashtem prej 200 m2.

Afersia me autostraden Tirane- Durres e ben magazinen te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

Ambjenti I jashtem ofron mundesi parkimi per automjete te madhesive te ndryshme.

 

Cmimi: 410 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën