Magazine me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRR-919-19S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 250
Sipërfaqe m2 100
Lartesia 3
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandi Dardha

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe lartesi prej 3 metra e organizuar ne ambient te hapur.

Ambienti eshte i pershtatshem per magazinime te ndryshme.

Zona eshte e qete dhe shume prane rruges Dritan Hoxha, zones se Zogut te Zi, zones se Laprakes etj.

 

Cmimi 250 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe
Me Qira 219-40L 200 €

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe shume prane rruges ...

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.
Me Qira 519-39T 180 €

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...