Prona në Durres

Toke per shitje ne zonen Shkallnur ne Durres
Siperfaqja e tokes eshte 500 m2, eshte e pershtat
Në Shitje DRS-821-1A 70.000 €

Toke per shitje ne zonen Shkallnur ne Durres Siperfaqja e tokes eshte 500 m2, eshte e pershtatshme per ndertim dhe ka parametra 25 metra me 25 metra. Statusi aktual eshte ullishte. Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt ...

Toke per shitje prane bregdetit tek Sektori Rinia ne Durres.
Ka nje siperfaqe prej 2800 m2.
Truall
Në Shitje DRS-721-2V 44.000 €

Toke per shitje prane bregdetit tek Sektori Rinia ne Durres. Ka nje siperfaqe prej 2800 m2. Trualli ka aktualisht ka statusin are. Ofrohet me certifikate te rregullt pronesie. Cmimi: 44.000 ...

Toke per shitje ne fshatin Bubq ne rrethin e Durresit.
Me nje siperfaqe te rregullt drejtekendore p
Në Shitje DRS-721-1V 72.960 €

Toke per shitje ne fshatin Bubq ne rrethin e Durresit. Me nje siperfaqe te rregullt drejtekendore prej 6080 m2, toka eshte e pershtatshme per ndertim apo shfrytezim per aktivitete te ndryshme. Toka eshte me statusin are. Kufizonet ne dy krahe nga ...

Ambient kapanon per shitje ne krah te rruges ne dalje te Durresit.
E pozicionuar ne nje vend mjaft
Në Shitje DRS-521-18A 1.200.000 €

Ambient kapanon per shitje ne krah te rruges ne dalje te Durresit. E pozicionuar ne nje vend mjaft te favorshem duke dhene mudesine e nje aksesi te shpejt dhe mundesie reklamimi shume te mire, ambienti prej 600 m2 te brendshme  dhe 500 m2 oborr ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit.
Hyrja ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje DRS-521-17A 33.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit. Hyrja ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh. Siperfaqja totale e baneses eshte 51.8 m2, me siperfaqe te brendshme prej 45.35 m2, e organizuar ne dhome, kuzhine, banjo me ...

Ambient kapanon me qira ne krah te rruges ne dalje te Durresit.
E pozicionuar ne nje vend mjaft te
Me Qira DRR-220-1a 3500 €

Ambient kapanon me qira ne krah te rruges ne dalje te Durresit. E pozicionuar ne nje vend mjaft te favorshem duke dhene mudesine e nje aksesi te shpejt dhe mundesie reklamimi shume te mire, ambienti prej 600 m2 te brendshme  dhe 500 m2 oborr mund ...

Shitet hotel bashke me bar kafe ne katin e pare ne zonen e Plazhit ne Durres.

I pozicionuar buze
Në Shitje DRS-317-1a 200.000 €

Shitet hotel bashke me bar kafe ne katin e pare ne zonen e Plazhit ne Durres. I pozicionuar buze rruges kryesore me akses te lehte si ne pjesen e plazhit ashtu edhe ne rruget lidhese. Zona eshte me infrastrukture te rregullt , shume prane ...

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres.
Ndodhet prane rruges kryesore me akses direkt ne au
Në Shitje DRS-1119-1S 755.000 €

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres. Ndodhet prane rruges kryesore me akses direkt ne autostrade. Ka nje siperfaqe totale prej 5030 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e fabrikave, kapanone, fasoneri etj. Zona eshte e ...

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres.
Pozicionohet ne rrugen dytesore dhe me akses direkt
Në Shitje DRS-719-1L 120.000 €

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres. Pozicionohet ne rrugen dytesore dhe me akses direkt ne rrugen kryesore vetem 100m. Toka ka nje siperfaqe totale prej prej 3000 m2. Eshte shume e pershtatshme per ndertim kapanoni per fasoneri ose vila ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit.
Ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje DRS-519-1S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome ...

Godine 3-kateshe me qera ne zonen e Sukthit ne Durres.
Pozicioniohet ne krahe te rruges kryesore me
Me Qira DRS-219-1L 2800 €

Godine 3-kateshe me qera ne zonen e Sukthit ne Durres. Pozicioniohet ne krahe te rruges kryesore me akses direkt ne te. Ofron siperfaqe toke prej 850m2 dhe siperfaqe totale ndertimi  prej 1200m2 te organizuar ne 3 kate me planimetri te ...

Apartament 2+1 ne shitje sa kalon Shkembin e Kavajes, ne Durres.

Ndodhet ne zonen e plazhit ne ka
Në Shitje DRS-119-1S 45.000 €

Apartament 2+1 ne shitje sa kalon Shkembin e Kavajes, ne Durres. Ndodhet ne zonen e plazhit ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 76.5 m2 e organizuar ne: sallon kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.
Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompl
Në Shitje DRS-918-1E 30.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe totale prej 83 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 75.4 m2. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te ...

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres.
Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses dir
Në Shitje DRS-818-1L 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses direkt ne te. Ofron siperfaqe totale prej 1000 m2. Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kapanon, magazine, kompani prodhimi ose ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.
Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 6
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim
Në Shitje DRS-718-1E 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2013. Ai ka nje siperfaqe prej 106 m2.  Hapesira e apartamentit ndahet ne nje dhome ndenje, dy dhoma ...

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth.
Pozicionohet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka aks
Në Shitje 418-1d 774.000 €

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth. Pozicionohet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te lehte ne te gjitha qytet e Shqiperise se mesme. Toka ka nje siperfaqe prej 8600 m2 ne statusin are. Shume e pershtatshme per lloje te ndryshme ...

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres.
Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 k
Në Shitje 1.300.000 €

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres. Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 ku 300 m2 jane te shfytezuar per ndertim. Eshte me tre kate ku kati i pare perdoret si restorant, kati i dyte dhe i trete Per apartamente pushimi. Ka ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Pavaresia ne Durres.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje DRS-1217-2R 230.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Pavaresia ne Durres. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, e pajisur me shkalle te vecanta drejt hyrjes. Siperfaqja totale prej 255 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur dhe dy tualete. Ambienti i ...

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja ne Durres.
Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa sip
Në Shitje DRS-1217-1R 130.000 €

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja ne Durres. Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit 290 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate ku kati i pare permban nje sallon me oxhak, kuzhine te ndare, korridor dhe tualet. Ne ...

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit.
Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, lagji
Në Shitje DRS-917-1R 120.000 €

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit. Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, lagjia 4. Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit 290 m2. Vila permban nje lulishte te vogel te mbjellur me peme frutore perballe ...

Toke per shitje ne zonen e Hammallajt ne Durres.
Toka ka nje siperfaqe prej 7300 m2
Ndodhet prane
Në Shitje DRS-917-2d 182.500 €

Toke per shitje ne zonen e Hammallajt ne Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 7300 m2 Ndodhet prane rruges kryesore dhe ne vijen e dyte bregdetare. Ka nje siperfaqe te mjaftueshme per ndertim ose per ta shfrytezuar per bujqesi. Zona eshte e njohur per ...

Biznes per shitje tek Kompleksi Ventus, buze detit, ne Durres.
Siperfaqja totale e ambientit eshte
Në Shitje DRS-917-12K 50.000 €

Biznes per shitje tek Kompleksi Ventus, buze detit, ne Durres. Siperfaqja totale e ambientit eshte 206 m2 e brendshme dhe 110 m2 verande. Ambienti eshte i arreduar me shume gusto me arredim italian. Ofrohen sherbime cilesore me shefa gatimi te ...

Ndertese 1-kateshe dhe toke per shitje prane rruges Shtodheri ne Durres.
Pozicionohet shume prane r
Në Shitje DRS-717-2L 68.000 €

Ndertese 1-kateshe dhe toke per shitje prane rruges Shtodheri ne Durres. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te. Toka ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 131 m2. Aktualisht godina eshte e ...