Prona në Elbasan

Vile 3-kateshe per shitje ne lagjen 5 Maji ne qytetin e Elbasanit.
Vila ka siperfaqe totale prej 33
Në Shitje ELS-921-1A 92.7000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne lagjen 5 Maji ne qytetin e Elbasanit. Vila ka siperfaqe totale prej 330 m2 dhe ndahet si me poshte: Kati I ka nje garazh me siperfaqe te madhe. Kati II ka nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Kati III ka nje ...

Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri.

I pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati
Në Shitje ELS-1117-1a 60.000 €

Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri. I pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 120.4 m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 109.3 m2 ofron sallon bashkangjitur e kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ...

Shitet ndertese 3 kateshe ne rrugen Xhaferr Kongoli ne Elbasan.
Ka nje siperfaqe trualli prej 358 m
Në Shitje ELS-120-1S 1.200.000 €

Shitet ndertese 3 kateshe ne rrugen Xhaferr Kongoli ne Elbasan. Ka nje siperfaqe trualli prej 358 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 1129 m2. Vila  eshte ndertuar ne vitin 2006 me punime teper cilesore te detajuara sipas arkitektit. Ofrohet e ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 d
Në Shitje ELS-718-1E 23.500 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.  Hyrja eshte e sapo rikonstruktuar dhe ka nje soxhorno, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ...

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte m
Në Shitje 230,000€ €

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte me hipoteke. Trualli ndodhet me pak se 10 min ne kembe nga qendra e Elbasanit. Me mundesi per bashkpunim me pronarin. Na kontaktoni per ...