Prona në Fier

Hotel 4-katesh me qira prane qytetit te Divjakes

Ka nje siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe s
Me Qira FRR-1120-1V 1200 €

Hotel 4-katesh me qira prane qytetit te Divjakes Ka nje siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1480 m2 te ndare ne 4 kate ku perfshihet hoteli me 8 dhoma  nga keto 2 dhoma jane suita. Restoranti me kapacitet prej 150 ...

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne rrethin e Fierit.
Ofron siperfaqe toke prej 3500 m2, sipe
Në Shitje FRS-819-1L 550.000 €

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne rrethin e Fierit. Ofron siperfaqe toke prej 3500 m2, siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 761.1 m2 te organizuar ne 4 kate si me poshte: Kati i pare me siperfaqe 195.1 dhe kati dyte me siperfaqe ...

Vile 2 kateshe per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier.
Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siper
Në Shitje FRS-119-1S 230.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier. Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperfaqe te nderteses prej 195 m2. Ambienti aktualisht sherben si kopesht, ofrohet i mobiluar dhe organizohet si me poshte: Kati 1: 3 dhoma te medhaja, ku ...

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit.
Restoranti ka nje siperfaqe totale 697 m2 te org
Në Shitje FRS-917-1d 1.500.000 €

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit. Restoranti ka nje siperfaqe totale 697 m2 te organizuar ne salle te madhe te hapur, kuzhine, bodrum, garazh , shtate tualete, dhe dy ambjente te tjera ku mund te perdoren per magazine . Salla kryesore ...

 

 

Shitet apartment 1+1 plus shtes me siperfaqje 56 m2 ne qytetin e Fierit ne lagje
Në Shitje 412-1 18.500 €

    Shitet apartment 1+1 plus shtes me siperfaqje 56 m2 ne qytetin e Fierit ne lagjen Liri Gero. Perbehet nga dhoma e ndenjes dhe guzhina , 1 dhome gjumi dhe banjo. Apartamenti ndodhet ne katin e trete prane rruges Skenderbeu. per me ...

Ambjent per biznes me qera, ndodhet ne qytetin e Fierit ne rrugen Leonardo Murialdo. Ambjenti ka nje
Me Qira 3€/m2 €

Ambjent per biznes me qera, ndodhet ne qytetin e Fierit ne rrugen Leonardo Murialdo. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 4000 m2, kati i dyte me gjatesi 100 m, gjeresi 40 m dhe lartesi 5 m. I perfunduar totalisht me instalime elektrike, hidraulike, ...