Prona në Kavaje

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Pishave ne Kavaje.
Kjo hyrje pozicionohet ne katin e trete te
Në Shitje KVS-921-1A 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Pishave ne Kavaje. Kjo hyrje pozicionohet ne katin e trete te nje ndertese 4-kateshe. Me nje siperfaqe prej 43 m2, banese organizohet ne sallon se bashku me kuzhine dhe ambient per ngrenie, nje dhome gjumi, banjo, ...

Toke truall per shitje ne vijen e pare te ndertimeve shume prane bregut te detit.

Ofron sisperfaq
Në Shitje QRS-919-1L 600.000 €

Toke truall per shitje ne vijen e pare te ndertimeve shume prane bregut te detit. Ofron sisperfaqe totale prej 4000 m2 te ndare ne dy parcela me siperfaqe respektivisht 2500 m2 dhe 1500 m2 me forme trapezi.  Toka lidhet direkt me rrugen ...

Vile 3-kateshe per shitje ne bregdet ne Qerret, Kavaje

Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe s
Në Shitje KVS-419-61S 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne bregdet ne Qerret, Kavaje Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 175.8 m2 te ndare ne 3 kate. Kati I pare organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi dhe banjo, kati I dyte organizohet ne 3 ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Mali i Robit ne Kavaje.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66.37 m2. Nd
Në Shitje KVS-718-1E 36.500 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Mali i Robit ne Kavaje. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66.37 m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ai shitet i ...

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane Shetitores Josif Budo ne Kavaje.
Ofron siperfaqe toke
Në Shitje KVS-518-2L 95.000 €

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane Shetitores Josif Budo ne Kavaje. Ofron siperfaqe toke prej 736 m2 dhe ndertim 156.5 m2. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte . Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per ...

Vile 2-kateshe per shitje ne vijen e pare te ndertimeve nga deti ne Kavaje.
Ofron siperfaqe totale
Në Shitje KVS-518-1L 300.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne vijen e pare te ndertimeve nga deti ne Kavaje. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 160m2 dhe siperfaqe toke 400 m2 te organizuar si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe ...

Vile per shitje prane qytetit te Kavajes.
Vila e cila organizohet ne dy kate ndodhet ne fshatin Luz
Në Shitje KVS-318-1R 150.000 €

Vile per shitje prane qytetit te Kavajes. Vila e cila organizohet ne dy kate ndodhet ne fshatin Luz i Vogel te rrethit te Kavajes. Sipefaqja totale prej 230 m2 organizohet ne nje holl te madh ne katin e pare dhe ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje.
Pozicionohet
Në Shitje KVS-616-1b 120.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje. Pozicionohet rreth 50 metra larg bregdetit ne nje kompleks me vila dhe godina 4-kateshe. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt dhe ka siperfaqe te ...

Vile moderne per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje.

Pozicionohet ne
Në Shitje KVS-715-1b 300.000 €

Vile moderne per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje. Pozicionohet ne nje kompleks te ri vilash rreth 200 metra larg bregdetit. Vila ka siperfaqe toke prej 580 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 190 m2 e ndare ne 2 kate ...

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes.
Pozicionohet rreth 50 m larg rruges kryes
Në Shitje KVS-415-1b 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes. Pozicionohet rreth 50 m larg rruges kryesore dhe vetem disa minuta ne kembe larg bregdetit te bukur te Spilles. Toka ka siperfaqe prej 1.300 m2 ne formen e nje trapezi. Kohet e fundit po ...

Toke ne shitje prane Malit te Robit ne Kavaje.
Toka pozicionohet rreth 300m larg bregut te detit.
Në Shitje KVS-814-1j 636.000 €

Toke ne shitje prane Malit te Robit ne Kavaje. Toka pozicionohet rreth 300m larg bregut te detit. Ka nje siperfaqe prej 4243m2, buze rruges kryesore. Aktualisht eshte pyll, por qe mund te kthehet ne truall dhe te mund te ndertohet ne te. Zona eshte ...

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille ne Kavaje.
Toka pozicionohet rreth 30 m nga deti i pa
Në Shitje KVS-714-1b 500.000 €

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille ne Kavaje. Toka pozicionohet rreth 30 m nga deti i paster i Spilles dhe ka nje siperfaqe prej 5000 m2.  Ajo ndodhet buze rruge kryesore e cila ben te mundur dhe reklamimin e biznesit tuaj.  Eshte ...

Hoteli ndodhet rreth 500 m larg malit te Robit.Ne buze te autostrades dhe eshte 2000 metra katror si
Në Shitje KVS-212-1 900.000 €

Hoteli ndodhet rreth 500 m larg malit te Robit.Ne buze te autostrades dhe eshte 2000 metra katror siperfaqe toke ku ndahen ne 1750 m2 eshte ndertim dhe eshte 5 katesh. Kati i pare eshte bar i komletuar, restorant i kompletuar. Kati i dyte restorant i ...