Prona në Shkoder


Kapano per shitje ne Bushat prane autostrades Lezhe-Shkoder.
Objekti ndodhet 20 km larg hyrjes se
Në Shitje SHS-721-1A 800.000 €

Kapano per shitje ne Bushat prane autostrades Lezhe-Shkoder. Objekti ndodhet 20 km larg hyrjes se Shkodres, i pozicionuar ne rruge kryesore. Siperfaqja totale eshte 1560 m2, me lartesi 7 m e cila perfshin 4 zyra ku njera nga zyrat eshte 70 m2 dhe ...

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder.
Ka nje siperfaqe totale prej 7
Në Shitje SHS-619-1S 49.000 €

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder. Ka nje siperfaqe totale prej 7500 m2. Toka ka statuin truall dhe eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose per qellime biznesi duke qene se ndodhet shume prane rruges ...

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder
Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rru
Në Shitje VLS-216-1K 70.000 €

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rruges kryesore per ne plazhin e Velipojes. Ndodhet ne nje zone te qet dhe shume te preferuar nga turistet. Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te ...

Hotel dhe Karburant per shitje prane Bushatit ne Shkoder.
Pozicionohet buze rruge nacionale me sipe
Në Shitje SHS-216-1b 1.250.000 €

Hotel dhe Karburant per shitje prane Bushatit ne Shkoder. Pozicionohet buze rruge nacionale me siperfaqe ndertimi prej 6400 m2 dhe toke prej 6800 m2. Ne siperfaqen e tokes prej 4800 m2 jane ndertuar edhe objektet si me poshte ndersa siperfaqja prej ...

Godine 5-kateshe me qera ne Sheshin Rus i Madh, rruga Martin Camaj ne Shkoder-Shqiperi. Ndertesa ndo
Me Qira SHR-114-1 ... €

Godine 5-kateshe me qera ne Sheshin Rus i Madh, rruga Martin Camaj ne Shkoder-Shqiperi. Ndertesa ndodhet ne nje nga lagjet me te njohura te qytetit te Shkodres, ne rrugen kryesore dhe qendrore te qytetit. E rikonstruktuar ne dhjetor 2013, ajo ofron ...

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet
Në Shitje 100.000 € €

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet nga soxhiorno, guzhine+ aneks, 1 dhoma gjumi dhe nje banjo ndersa ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi, banjo dhe korridor. Perreth shtepise eshte oborr ku ...