Prona në Shkoder

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder.
Ka nje siperfaqe totale prej 7
Në Shitje SHS-619-1S 49.000 €

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder. Ka nje siperfaqe totale prej 7500 m2. Toka ka statuin truall dhe eshte shume e pershtatshme ...

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder
Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rru
Në Shitje VLS-216-1K 70.000 €

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rruges kryesore per ne plazhin e Velipojes. Ndodhet ne nje zone te ...

Hotel dhe Karburant per shitje prane Bushatit ne Shkoder.
Pozicionohet buze rruge nacionale me sipe
Në Shitje SHS-216-1b 1.250.000 €

Hotel dhe Karburant per shitje prane Bushatit ne Shkoder. Pozicionohet buze rruge nacionale me siperfaqe ndertimi prej 6400 m2 dhe toke prej 6800 m2. Ne ...

Godine 5-kateshe me qera ne Sheshin Rus i Madh, rruga Martin Camaj ne Shkoder-Shqiperi. Ndertesa ndo
Me Qira SHR-114-1 ... €

Godine 5-kateshe me qera ne Sheshin Rus i Madh, rruga Martin Camaj ne Shkoder-Shqiperi. Ndertesa ndodhet ne nje nga lagjet me te njohura te qytetit te Shkodres, ne ...

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet
Në Shitje 100.000 € €

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet nga soxhiorno, guzhine+ aneks, 1 dhoma gjumi dhe nje banjo ...