Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-414-3j)

ID TRR-414-3j
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400 euro
Sipërfaqe m2 440 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hajredin Kumbaro

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te gjelberuar dhe vende per parkim.

Dera kryesore eshte drejtohet me telekomande dhe e pajisur me kamera sigurie.

Vila perfshin 2 kate nga 220m2 secila.

Kati i pare ofron sallon ndenje, dhome gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe korridor.

Kati i dyte ka ambjent te madh pritjeje per miqte tuaj, te pajisur me oxhak, 2 dhoma, 2 tualete dhe ballkon.

Ne katin baze ndodhen 2 garazhe per makinen tuaj si dhe depo.

Vila ju ofrohet komplet e mobiluar, ne stil bashkohor dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e plotesuar me te gjitha pajisjet, mjaft cilesore dhe moderne.

Por, ju mund ta merrni me qera dhe te pamobiluar ose per qellime biznesi.

Zona ka dhe shume vila te tjera, e pozicionuar shume prane Unazes se Re te Tiranes.

 

Cmimi: 1400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 4-kateshe me qera ne Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen
Me Qira 318-52L 1500 €

Vile 4-kateshe me qera ne Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
E sapond
Me Qira 418-61a 1300 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje n
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta ...

Vile me qera ne fshatin Daias komuna e Petreles, vetem 15 min me makine nga qendra e Tiranes
E sapo
Me Qira 518-47a 1500 €

Vile me qera ne fshatin Daias komuna e Petreles, vetem 15 min me makine nga qendra e Tiranes E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe t
Me Qira 616-14K 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer ...

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore,
Me Qira 616-52b 1500 €

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, disa metra larg ...

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.Nje rast mjaft i mire per nje shtepi
Me Qira 414-1b 1500 €

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.Nje rast mjaft i mire per nje shtepi te mbrekullueshme ...

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili
Me Qira 213-14 1300 €

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili.  Ju ofron 2 ...