Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane

ID TRR-319-40S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Sipërfaqe m2 240
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Inajete Dumi

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 240 m2 e organizuar ne ne dy kate si me poshte:

Kati i pare: Soxhorno, kuzhine, 1 dhome gjumi me tualet personal, korridor, tualet dhe nje dhome te vogel per lavatricen.

Kati i dyte: Korridor nepermjet dhomave, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Dhoma matrimoniale dhe njera dhome e femijeve ka dhome per garderobe, tualet personal dhe dalje ne ballkon. 

Shtepia eshte e re, dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Tarraca eshte e sapo izoluar duke bere qe shtepia te jete e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer. Mobiljet, dyert dhe dhomat e gjumit jane druri te nje cilesie shume te larte dhe apartamenti eshte i shtruar me pllaka.  

Ka te instaluar 7 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen dhe nje sobe druri ne soxhorno.

Zona eshte shume e qete dhe shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ne pjesen perpara ka nje oborr prej 300 m2, i pershtatshem per te parkuar 3-4 makina.

Shtepia ofron nje lulishte prej 150 m2 ku mund te relaksoheni gjate dites.

Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen Mihal Grameno, rrugen e Elbasanit etj.

 

Cmimi 1400 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te ...

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili
Me Qira 213-14 1300 €

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili.  Ju ofron ...

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe trualli
Me Qira 321-16D 1500 €

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe ...

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane

Me nje hapesire banimi 330 m2 te shpern
Me Qira 1215-18K 1300 €

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane Me nje hapesire banimi 330 m2 te shperndare ne tre kate ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tirane
Me Qira 416-46K 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ...

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore,
Me Qira 616-52b 1500 €

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, disa metra larg ...

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë.

Details:
Me Qira 719-33a 1500 €

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë. Details: • 400 metra ...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe nde
Me Qira 519-48S 1500 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 m2, ...