Vile 4-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-318-52L)

ID TRR-318-52L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2 +460m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile 4-kateshe me qera ne Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te tjera.

Ka siperfaqe toke prej 1000m2 dhe 460m2 ndertim ku perfshin:

Katin perdhe te organizuar ne 4 dhoma ku mund ti shfrytezoni si depo, palester ose ambiente argetimi.

Ne katin e pare pare kemi dhomen e ndenjes, kuzhine te vecuar, sallon i madh me ambient ngrenie, tualet dhe verande.

Ne katin ne dyte ndodhen 4 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 3 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo 40m2 ku mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Ka te instaluar sistemin qendror me kaldajeper ngrohje dhe kondicioner te pajisur ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme ku ju mund te kaloni nje pasdite relaksuese.

Ka mundesi per parkimi te 2-3 ne pjesen perpara  viles.

Zona eshte teper e qete, me ajer te paster dhe ndodhet vetem disa metra larg Parkut Kombetar.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbime dhe fasilitetet qe ju nevojiten per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...