Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-616-14K)

ID TRR-616-14K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 396 m2+ 650 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qazim Rama

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer te paster.

Ka nje hapesire banimi prej 396 m2 te shperndare ne 3 kate ku:

Kati i pare ka nje dhome te madhe ndenje te pajisur me dritare te medha dhe me nje oxhak funksional, kuzhina e vecuar dhe me zone ngrenie me vete te aksesushme edhe nga oborri, korridor dhe tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderob, korridor dhe tualet.

Kati i trete ka dhome gjumi, studio, lavanderi dhe nje verande te madhe prej 30 m2.

Vila ofrohet teresisht e mobiluar ne menyre moderne dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. E gjithe shtepia eshte e shtruar me parket te nje cilesie te larte.

Shtepia  eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale per shkak te orientimit te saj, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje- ftohje. Gjithashtu eshte e pajisur me termo izolim per kursimin e energjise.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin e nendheshem dhe nje depo, oborri ka nje hapesire prej 650 m2 dhe eshte mbjelle me peme te ndryshme. Ne oborr ndodhet dhe nje vend pushimi ku mund te kaloni disa momente relaxi.

Vila eshte e pajisur me sistem alarmi dhe ofron uje/drita 24 h, WIFI.

Eshte shume lehte e aksesushme ne zonen e Saukut, autostraden Tirane- Elbasan dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...