Vile me qera ne residencen Acacia Hills ne afersi me TEG ne Tirane

ID TRR-719-33a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 400 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Acacia Hills Residence

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë.

Details:

• 400 metra katror hapësirë e brendshme

• 4 dhoma gjumi

• 3 banjo

• Kuzhinë e madhe, plotësisht e pajisur

• garazh per 2 makina

• 2 veranda me pamje nga mali i Dajtit

• Objekti i rrethuar me oborr të mbushur me lule dhe pemë frutore.

• E izoluar plotësisht

• I ndodhur në një komunitet të vogël privat, 500 metra nga TEG

Kati i pare ka nje siperfaqe te madhe te se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, banjo dhe verande.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje verande te madhe.

Në katin  perdhe është garazhi dhe një dhomë e madhe që mund të përdoret për qëllime të ndryshme dhe një tualet.

Kuzhina ofrohet e pajisur plotësisht. Ngrohja dhe ftohja ofrohen nga kondicioner.

Rezidenca ofron gjithashtu administrim dhe siguri.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te
Me Qira 1216-48T 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne 2 ...