Vile 3-kateshe me qera prane Qendres Tregtare TEG ne Tirane (TRR-718-7L)

ID TRR-718-7L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Sipërfaqe m2 393 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder, Tirane

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit.

Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 193 m2 dhe siperfaqe toke 200 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte:

Kati i pare ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, tualet dhe verande.

Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo, ka nje dhome te madhe, tualet dhe ballkon.

Vila ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil modern.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e dy makinave.

Zona eshte shume e zhvilluar prane saj do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe nje infrastukture te rregullt.

Cmimi: 1300 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tirane
Me Qira 1115-38K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ...

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane.
Vila ndodhet prane rruges krye
Me Qira 714-5b 1200 €

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 916-52K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje
Me Qira 215-44b 1.200 €

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2
Me Qira 920-6D 1200 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 716-30K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...