Vile 3- kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-321-16D
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 264m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 264 m2.
Shepia eshte e organizuar ne:
Kati i pare ne sallon, kuzhine dhe tualet.
Kati i dyte ne tre dhoma gjumi, koridor dy tualete dhe dy ballkone.
Kati i trete ne nje ambient ndenje, dhome gjue gjumi, tualet dhe verande.
Vila eshte e mirembajtur, e shtruar me parket dhe e orientuar nga lindja-jugu dhe perendimi.
Ftohja dhe ngrohja mundesohen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Disponohen dy vende parkimi te hapur ne oborrin e viles.
Vila zoteron edhe nje bodrum ne katin -1 me te njejten siperfaqe si katet e tjera.
Zona eshte nje nder zonat me te preferuara periferike per te jetuar dhe ofron akses te lehte ne Aoutastraden Tirane-Elbasan.

Cmimi 1500 Euro/muaj (Tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te
Me Qira 1216-48T 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne 2 ...