Vile me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

ID TRR-522-30U
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 euro
Sipërfaqe m2 167 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 167 m2.
Kati perdhe ofron 1 kuzhine se bashku me nje dhome ndenje, 1 sallon te madh dhe 1 tualet.
Kati i pare ka 4 dhoma gjumi me nga nje ballkon per secilen dhome, si dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga nje kondicioner qe eshte i vendosur ne sallon.
Ka nje oborr te madh I cili ofron mundesi parkimi per 3 makina.
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, me pamje nga Liqeni i Farkes.
Vila eshte e pershtatshme per banim, si dhe mund te shfrytezohet edhe per biznes.
Ka akses te lehte ne rrugen Mihal Grameno dhe ne rrugen Fuat Toptani.

Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te
Me Qira 1216-48T 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne 2 ...

Vile 4-kateshe me qera ne Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodh
Me Qira 318-52L 1400 €

Vile 4-kateshe me qera ne Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...