Vile per biznes me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-616-52b)

ID TRR-616-52b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 511.8 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maj

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, disa metra larg qendres tregtare Concord.

Jepet me qera bodrumi, kati i pare dhe i dyte i viles.

Siperfaqja totale eshte 511.8 m2 te ndare ne 3 kate nga 170.6 m2 secili si me poshte:

Bodrumi eshte i organizuar ne 2 hapesira te ndryshme,

Kati i pare perfshin ambient te madh open space, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon dhe mbyllur dhe nje dhome te vogel e cila mund te sherbeje si magazine,

Kati i dyte perfshin nje ambient te madh open space, 2 dhoma, 2 tualete, koridor, dhome e vogel per depo dhe 2 ballkone ku njeri prej tyre ka siperfaqe te madhe dhe eshte e pajisur me fasade xhami.

Vila eshte e rrethuar ne te kater anet e saj dhe ne krah do te gjeni edhe nje ambient te gjelberuar me siperfaqe rreth 40 m2 te cilen ju mund ta shfrytezoni ne varesi te aktivitetit tuaj ose per parkim makine. Ambientet lidhen me shkalle te brendshme.

Kjo prone eshte e pabanuar me pare dhe eshte shume e pershtatshme per kompani te ndryshme, cerdhe, kopesht per femije, qender kursesh, organizate, zyra etj.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe e mbushur me vila te ndryshme. Aksesohet lehtesisht ne rrugen 5 Maji dhe Unazen e Vogel te Tiranes.

Cmimi 1500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...