Zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-315-2m)

ID TRR-315-2m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 250 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 65 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i I

Zyra me qera ne qender te Tiranes .
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati ekzistues.

Zyra pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit ,ku ndodhen biznese te ndryshme .
Ka nje siperfaqe 65 m2 i cili eshte i organizuar ne 3 ambjente  zyrash, depo , dhe tualet.

Apartamenti ka 2 ballkone nje prej te cileve me pamje nga rruga kryesore .
Ofron mundesi shume te mira reklamimi nga ana e bulevardit kryesor dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ka akses direkt me Bulevardin Zogu I , qendren e Tiranes , rrugen Reshit Petrela .
Hyrja e pallatit eshte ne anen e pasme zone ne te cilen ofrohet edhe mundesi parkimi .

 
Cmimi 250 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 815-22b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ...

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha.
Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vje
Me Qira 1017-35L 350 €

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha. Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 716-5K 300 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament/Zyre me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 719-30T 300 €

Apartament/Zyre me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dhje
Me Qira 719-8S 300 €

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane.
Zyra ndodhet ne katin
Me Qira 218-2d 300 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 615-45b 300 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri ...