Zyre me qera ne qendren tregtare ETC ne Tirane

ID TRR-518-5L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2625 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 125.8 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane.

Me siperfaqe te brendshme prej 125.8 m2 organizohet ne 2 ambiente zyre sebashku me nje tualet brenda.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar sistemin qendror te kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, 3 ashensor, kamera sigurie 24-ore dhe recepsion.

Ne kete zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: avokati, noteri, zyre kontabiliteti, fondacione, organizata etj.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Deshmoret e Kombit rrugen e Elbasanit etj.

Ne cmim perfshihet edhe kosto e administrimit.

Cmimi: 21 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pref
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ...