Zyre me qera ne Pedonalen Murat Toptani ne Tirane (TRR-516-38K)

ID TRR-516-38K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 194 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Murat Toptani

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane Kalase se Tiranes.

Ka nje hapesire prej 194 m2 te shpermdare ne 4 zyra, kuzhine, 2 tualete dhe korridor.

Ambienti ka orientim nga jugu dhe ka nje afasade te madhe xhami nga rruga kryesore, gjithashtu ka sistem qendror per ngrohje-ftohje.

Zyra pozicionohet ne qender biznesi ku shume zyra ushtrojne aktivitetin e tyre, gjithashtu ndertesa ofron recepsion dhe eshte e pajisur me kamera sigurie.

Ndertesa ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ndodhet prane shume sherbimeve te ndryshme.

Ka akses ne rrugen Abdi Toptani, Bulevardi Deshmoret e Kombit, rrugen 28 Nentori dhe vetem disa metra larg Sheshit Skenderbej.

Taksat jane te perfshira ne cmim.

Cmimi 13.5 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 518-5L 2625 €

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pref
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ...