Ambient zyre me qera prane Kompleksit Delijorgji ne Tirane

ID TRR-223-4G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 151 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambient zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 151 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, dy tualete dhe dy ballkone.
Zyra eshte e pajisur me sistem ndricimi dhe kondicionimi qendror.
E gjithe siperfaqa eshte e shtruar me parket cilesor.
Prona eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: fondacione, organizata, zyra financiare, avokatie, klinika private etj.
Fasada e xhamit ofron mundesi te mira reklamimi dhe mundeson drite natyrale pergjate dites.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te mireadministruar te pajisur me kamera 24h, ku ushtrojne aktivitetin e tyre zyra te ndryshme.
Ne godine ka mundesi parkimi me pagese ekstra.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe aksesohet lehte me Bulevardin Gjergj Fishta, Bulevardin Bajram Curri, Rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 1800 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore
Me Qira 324-19G 1920 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore. Ofron nje ...