Zyre me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-419-76T)

ID TRR-419-76T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 186 m2
Shperndarja 4
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 186 m2 te organizuar ne: 4 zyra te ndara, 1 kend kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

Ofrohet totalisht i mobiluar si ne fotot e meposhtme.

E gjithe siperfaqja e ambientit eshte e shtruar me pllaka. 

Ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient te zyres.

Zyra eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: call center, organizata, kompani te ndryshme etc.

Zona eshte mjaft e populluar e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, stadiumin Qemal Stafa, bulevardin Deshmoret e Kombit.

 

 Cmimi: 1200 Euro/muaj (pa taksa)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe of
Me Qira 1118-24L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne, ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me
Me Qira 919-35L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me pamje nga rruga ...

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e
Me Qira 1300 € €

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ...

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleks
Me Qira 1014-5j 1300 €

Apartamente per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleksi te ri ...