Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-419-73S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 5
Tualete 5
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha Aviacionit

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Androniqi Zengo Antoniu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 140 m2 e organizuar ne 4 ambiente zyrash, 1 ambient gatimi dhe 5 tualete.

Ofrohet bosh eshte e shtruar me pllaka ne gjendje shume te mire. Ne njeren nga dhomat ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. 

Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: kopsht, zyre kursesh etj.

Zona eshte e qete dhe ka prane sherbimet e nevojshme per komunitetin si shkolla, dyqane, bar café etj.

Ka akses ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen Abedin Rexha, ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit, Unazen e Madhe etj.

 

Cmimi 500 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyra me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Prane me te gjitha pikat kyce te qytetit, prane me
Me Qira 415-64m 400 €

Zyra me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Prane me te gjitha pikat kyce te qytetit, prane me Gjykaten , rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 919-10T 630 €

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Zyra ka ...

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 519-2T 400 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjete
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 818-11E 550 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII
Me Qira 214-39b 600 €

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...