Zyre me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane (TRR-717-56L)

ID TRR-717-56L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri, prane shkolles Harry Fultz.

Kompleksi ju ofron administrim, siguri me kamera e roje 24-ore, bar-kafe, restorant, hapesira te gjelberuara dhe mundesi per vendparkimi ne garazhd me pagese ekstra.

Banesa ka nje siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne 3 ambiente zyre, 2 tualete dhe ballkon.

Organizimi i dhomave eshte i mire dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites. Dhomat jane te orientuara nga jug-perendimi.

Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Ballkoni ju ofron nje pamje e mrekullueshme e zones perreth.  

Pallati ndodhet prane shume pikave kyce te Tiranes me akses ne disa rruge te saj sic jane: rruga Jordan Misja, rruga Don Bosko, rruga Reshit Petrela, bulevardi Zogu I etj.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-9d 500 €

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha.
Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vje
Me Qira 1017-35L 350 €

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha. Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe bu
Me Qira 1117-31L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 716-26b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryeso
Me Qira 1116-24L 370 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryesore. Ambienti ka ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje
Me Qira 1015-60b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzi
Me Qira 1214-48r 300 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzistuese, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha. 
Banesa nd
Me Qira 717-21K 500 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e ...