Zyre me qera prane zones se Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1117-16L)

ID TRR-1117-16L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhte ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe prej 75m2 te organizuar ne 2 ambiente te vecuara, kuzhine, koridor dhe ballkon  qe ofron pamje nga brenda kompleksit.

Zyra eshte e ndricuar pothuajse gjithe dites me drite natyrale me orientim nga lindja.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje kondicionerit te instaluar ne njeren nga dhomat.

Ballkoni eshte i rrethuar me fasade xhami duke ofruar nje izolim me te mire akustik.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si avokati, noteri, fondacion, klinike private dhe shume biznese te ndryshme qe mund te ushtrojne aktivitetin e tyre.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne Unazen e Vogel te Tiranes, rrugen Myslym Shyri dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1016-7L 400 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-r
Me Qira 116-29b 250 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 217-43d 320 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 717-47d 350 €

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 118-26L 400 €

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane me ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane.

Zyra ndodhet ne kati
Me Qira 218-2d 400 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 1120-8V 285 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ka nje ...