Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-523-2X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 55
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ne rrugen Shyqyri Berxolli

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri.
Pozicionohet ne katin e dyte,ne pallat te ri,me ashensor. I gjithe kati perdoret vetem per zyra.
Ofron nje siperfaqe prej 55 m2,i organizuar ne open space,i pamobiluar,me tualet te perbashket. Zyra eshte e pajisur me fasade xhami dhe goditet nga drite natyrale. Ngrohja dhe ftohja eshte e mundesuar nga kondicionere.
Ambienti ka mundesi shume te mire reklamimi dhe eshte mjaft i favorshem per shumellojshmeri biznesesh. Gjithashtu ka mundesi parkimi ne zonat perreth.
Prane ambientit te zyres do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme si banka,markete,zyra noteriale,bare,restorane e shume sherbime te tjera. 
Zona ka askes te shpejte ne rrugen Myslym Shyri,ne Qendren se Tiranes dhe ne rrugen e Kavajes.
Cmimi: 600 Euro/muaji (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apart
Me Qira 1221-25N 500 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte shume ...

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 317-24d 550 €

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 1018-38d 500 €

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 470 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicio
Me Qira 423-51Z 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 923-15R 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Sali Butka, shume prane rruges Kavajes ne Tirane.

Ambienti pozicionoh
Me Qira 524-5C 550 €

Zyre me qira ne rrugen Sali Butka, shume prane rruges Kavajes ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 5te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Naim Frasheri, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 1023-43Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Naim Frasheri, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te ...