Dyqan me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-919-49T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 200
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Dyqan me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar vitet e fundit.
Me nje siperfaqe prej 200 m2 ambienti organizohet ne: ambient te hapur dhe tualet.
Dyqani eshte i shtruar i gjithi me pllaka.
Pjesa ballore e tij eshte e rrethuar nga vetrate xhami e cila ofron mundesi mjaft te mire per reklamim.
Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete si: supermarkete, restorant etj.
Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri etj.


Cmimi: 1200 Euro/ muaj. (Taksat jane te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...