Ambient magazine me qira prane rrethrrotullimit te Shkozes ne Tirane

ID TRR-1221-49S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 420
Sipërfaqe m2 108
Lartesia
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sadik Petrela

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 te ndare ne dy hapesira dhe dy banjo.
Magazina ka nje lartesi prej 3.2 m.
Lidhet me rrugen Xhanfize Keko dhe rrugen Endri Keko.

Cmimi: 420 euro/muaj ose 50.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Siperfaqja tot
Me Qira 223-61Z 330 €

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 145m2 i ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kat
Me Qira 1221-5V 430 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kateshe e pajisur me ...

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Me Qira 620-33V 410 €

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje ...

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te
Me Qira 221-14D 400 €

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje nga ...

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje
Me Qira 722-34G 300 €

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri ...

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje
Me Qira 919-19S 360 €

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 ...

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lar
Me Qira 823-44X 400 €

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lartesi prej 3.5 m dhe ...