Magazine me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-823-44X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 100 M2
Lartesia 4
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lartesi prej 3.5 m dhe ndahet ne nje ambient open space. 
Ndodhet ne kushte te mira mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh. 
Pozicionohet prane rruges kryesore.
Ne sherbim te magazines eshte dhe nje ambient zyrash me siperfaqe rreth 60 m2. 
Organizohet ne nje ambient open space, dy ambiente zyrash dhe 1 tualet. 
I ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike.
Zyra dhe magazine ofrohen te pamobiluara.
Ndodhen ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me shume biznese te tjera prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Tegut dhe ne rrugen e Elbasanit.


Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Siperfaqja tot
Me Qira 223-61Z 330 €

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 145m2 i ...

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore.
Me Qira 1221-49S 420 €

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe ...

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje
Me Qira 919-19S 360 €

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje
Me Qira 722-34G 300 €

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kat
Me Qira 1221-5V 430 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kateshe e pajisur me ...

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Me Qira 620-33V 410 €

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje ...