Magazine me qira ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane

ID TRR-221-14D
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 130
Lartesia
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Eshte shume e favorshme per magazinim pasi ndodhet ne rrugen kryesore dhe nje zone kyce dhe lidhese me shume rruge kyesore te qyteti.
Ka mundesi parkimi perpara hyrjes se magazines.
Mund te perdoret edhe per biznese te ndryshme si rrobaqepsi, call center etj.
Zona eshte e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit etj.

Cmimi 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe ...

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Me Qira 620-33V 410 €

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje ...