Ambient tregtar per qira ne zonen e Kasharit ne Tirane

ID TRR-224-33X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 500
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Limuthit

Ambient tregtar per qira ne Rrugen e Limuthit prane City Park Center.
Prona ofron 2 kate me nga 500 m2 secili dhe nje oborr me 150 m2 siperfaqe. 
Kati i pare organizohet  ne nje ambient open space, nje tualet, nje kuzhine dhe nje verande. 
Kati i dyte organizohet ne nje ambient open space, nje tualet, nje ballkon dhe tarace. 
Pjesa e pasme e nderteses ofron tre ambiente zyrash pune. 
Katet lidhen me njera tjetren me ane te shkalleve te brendshme dhe te jashtme.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne dy ambientet open space. 
Ndertesa eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet e mobiluar. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Prane nderteses e cila ndodhet buze rrugen mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si hostel, restorante e shume te tjera. 
Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar e te qete, prane te cilen gjenden facilitete dhe biznese te ndryshme. 
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Kasharit, ne zonen e Vores dhe ne zonen e City Parkut. 


Cmimi: 1200 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane .
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistue
Me Qira 923-32G 1300 €

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane . Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues afer rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe org
Me Qira 923-27G 1100 €

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ...