Ambient tregtar per shitje prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane

ID TRS-1221-44S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Sipërfaqe m2 50
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Piro Goda

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te pozicionuar prane Spitalit Amerikan 3.
Me nje siperfaqe totale prej 50 m2 ndahet ne nje hapesire dhe 2 tualete.
Ambienti ofrohet i mobiluar dhe i shtruar me parket.
Biznesi eshte ne gjendje pune.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneri i instaluar.
Ka dalje ne rrugen e Kavajes dhe Unazen e Madhe.
Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 3000 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 320-17S 140.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge ...

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pall
Në Shitje 1219-11S 156.000 €

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Siperfaqja ...

Dyqan per shitje prane zones se Qendres, ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Në Shitje 524-16Z 143.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Qendres, ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te ...

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te
Në Shitje 1222-57V 155.000 €

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez. Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri buze ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nj
Në Shitje 1014-46j 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sa
Në Shitje 515-6b 145.000 €

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar buze ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te n
Në Shitje 823-37X 163.400 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...

Lokal ne shitje ne Laprake ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati.
Ka nje siperf
Në Shitje 322-15S 139.000 €

Lokal ne shitje ne Laprake ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ka nje siperfaqe te brendshme ...