Ambjent per zyra me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1114-19j)

ID TRR-1114-19j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1750 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 168m2
Shperndarja 4
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.
Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te qendres, me siperfaqe 168m2.
Aktualisht ambjent eshte i ndare ne 4 dyqane me fasade xhami.
Ju mund te zgjidhni hapesiren qe ju nevojitet ose t’a merrni me qera te gjithe hapesiren per te pasur mundesi akoma me te mira reklamimi.
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre, qender trajnimesh, call center, por dhe per ambjent biznesi: agjensi, butik, estetike, etj.
Qendra ju siguron ndricim dhe aspirim, sistem ngrohje ftohje qendrore, siguri dhe administrim.
Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, ne nje nga qendrat me te njohura te biznesit ne Tirane, duke ju ofruar status te larte dhe lehtesi per t’u gjetur nga klientet tuaj.


Cmimi: 1750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-t
Me Qira 322-34S 1800 €

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te banimit, ne ...

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-t
Me Qira 722-6S 1800 €

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te banimit, ne ...

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 217-25L 1800 €

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri afer rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.
Me Qira 719-48S 1800 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.
Pozicionohet ne rrugen mbas Piramides ne
Me Qira 214-5 1800 € €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Pozicionohet ne rrugen mbas Piramides ne ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ky ambient ndodhet ne nje nga zona
Me Qira 1021-8N 1800 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ky ambient ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrj
Me Qira 122-39V 1800 €

Zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te ...