Ambient me qera per zyra ne qender te Tiranes

ID TRR-818-13E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 3
Sipërfaqe m2 135
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje godine te re.

Siperfaqja prej 135 m2 organizohet ne 3 zyra, nje ambient gatimi, nje korridor, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Gjendja e hapesirave te brendshme eshte shume e mire dhe ato jane shume te rregullta.

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje sistem qendror. Dritaret jane te medha dhe te pajisuara me grila.

Ambientet kane mjaft drite natyrale dhe kane nje pamje te rruges kryesore.

Pamjet nga tre ballkonet jane shume relaksuese.

Hapesira mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh.

Ndodhet ne zemer te Tiranes, prane sheshit Skenderbej.

Vendndodhja ka akses ne cdo rruge lidhese te qytetit.

 

Cmimi: 1500 Euro / muaj (perfshin edhe taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1217-8L 1600 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 320-9H 1400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje komp
Me Qira 214-19 1600 €

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Nde
Me Qira 914-23j 1600 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Ndertesa ju siguron ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...