Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane , (TRR-1214-5a)

ID
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1750 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 195 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte posacerisht vetem per zyra ku kane seline edhe disa zyra prestigjoze. Hapesira e brendshme eshte 195 m2 dhe ndahet 5 ambjente ku 4 jane ambjente te vogla dhe 1 eshte sallon i madh, 2 tualete dhe korridor ne formen katrore.

Ne katin e 8 te ketij pallati duke i dhene me shume drite dhe pamje.

Zyrat jane punuar me kujdes te vecante ku mund te permendim shtrimin me parket te te gjitha ambjenteve, sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen klasi A+ i energjise, video citofon , dyer  anti zhurma etj.

Ka mundesi per vende parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me cmim ekstra.


Cmimi 1750 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 217-25L 1800 €

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri afer rruges ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ky ambient ndodhet ne nje nga zona
Me Qira 1021-8N 1800 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ky ambient ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.
Pozicionohet ne rrugen mbas Piramides ne
Me Qira 214-5 1800 € €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Pozicionohet ne rrugen mbas Piramides ne ...

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.
Me Qira 719-48S 1800 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri
Me Qira 219-21L 1800 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri te sapo perfunduar ...