Ambient zyre me qera afer kompleksit Halili ne Tirane

ID TRR-1222-68R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 1
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient zyre me qera ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor .
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 165m2, nga e cila 150m2 eshte siperfaqe e brendshme e cila eshte e organizuar ne nje ambjent open space, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 verande.
Fasada e xhamit ofron nje reklamim mjaft te mire ne rrugen kryesore.
Ofrohet e pamobiluar dhe e sapo konstruktuar me punime cilesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me zonat kryesore te qytetit si Sheshi Skenderbej, Unaza e Re, QSUT  etj.

Cmimi: 1800 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...