Ambient zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-923-29G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 2
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Ambient zyre  me  qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues .

Ka nje siperfaqe totale 150m2, e cila eshte e ndare ne dy ambiente  , ambienti i  pare ka dy dhoma , ambienti i dyte ka nje dhome dhe nje guzhine , te dyja  ambientet lidhen nga nje koridor i perbashket , ku ndodhet dhe tualeti. Gjithashtu te dyja ambientet lidhen nga nje ballkon 30m2  ne forme le-je.

Ambienti eshte ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Ndodhet ne nje zone  shume  te aksesueshme dhe me pamje nga rruga kryesore .

Ka akses me rrugen Muhamet Gjollesha, me zonen e Myslym Shyrit, me zonen e Vasil Shantos, lidhet direkt me qendren e Tiranes .

Cmimi 1800 euro / muaj .

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore
Me Qira 324-19G 1920 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore. Ofron nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...