Ambient zyre me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-123-54G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Kati 1
Sipërfaqe m2 170 m2
Shperndarja 6
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pocizionohet ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 e organizuar ne forme dupleksi
dhe eshte e organzuar si me poshte:
Kati i pare eshte in ndare ne dy ambiente pune dhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet ne 4 ambiente pune dhe nje tualet, por ka mundesi organizimi te ndryshme.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe ka hyrje te vecante, te dyja katet jane te pajisura me vetrate xhami.
Eshte e pershtatshme per nje sere aktivitetesh te ndryshme si: Zyra finance, klinika dentare, qendra kursesh, organizata etj.
Zona ku ndodhet ky ambient e ben te pershtatshem per shume funksione me aksesin e duhur dhe mundesi te mira reklamimi.

Cmimi 1600 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi, prane me qendren tregtare Ring Center.
Pozicionohet ne
Me Qira 1022-5A 1500 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi, prane me qendren tregtare Ring Center. Pozicionohet ne katin e 11 te nje ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe bu
Me Qira 318-75L 1500 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe buze rruge ...

Ambjente per zyra ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 117-53d 1500 €

Ambjente per zyra ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me pamje ...

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka n
Me Qira 121-36V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje
Me Qira 621-2V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 118-59L 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane.
Ambjenti eshte i&nbs
Me Qira 223-26Z 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne n
Me Qira 721-3V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe ...