Ambient zyre me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane

ID TRR-1120-20V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 163.2 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Barrikadave

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 163.2 m2 te organizuar ne 4 ambiente, ballkon, 2 banjo, depo dhe 2 korridore.

Ambienti ofrohet bosh dhe mund te perdoret per shumellojshmeri aktivitetesh.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qenrdro ngrohje dhe 3 kondicioner te instaluar ne 3 ambiente

Zyrat ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Pallati ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen e Barrikadave, rrugen Bardhok Biba, rrugen e Dibres, rrugen Urani Pano dhe shume prane qendres se Tiranes.

Mundesi parkimi ne katet nentoke me pagese ekstra.

 

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te
Me Qira 919-45S 600 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1019-57S 800 €

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 619-15S 600 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem pe
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1217-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te n
Me Qira 514-27b 800 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri ...