Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-122-39V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 1
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecante. 
Ka nje siperfaqe prej 150 m2 te organizuar ne 1 ambient open space te madh, 2 zyra te vogla, korridor, dy tualete dhe shkalle. 
Zyra ofrohet bosh dhe ne gjendje mjaft te mire. 
E pershtatshme per shumellojshmer aktivitetesh si zyra kompanie te ndryshme, fondacione apo dhe dyqan. 
Fasada e madhe e xhamit me pamje nga rruga kryesore ben te kete mundesi te shkelqyera reklamimi dhe ndricim te bollshem natyral.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror kondicionimi i instaluar ne tavan sidhe kondicioner i vendosur ne njeren nga zyrat.
Pallati eshte mjaft i mirembajtur dhe buze rruges Kryesore. 
Ka akses direkt ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Ibrahim Rugova dhe rrugen Vaso Pasha. 

Cmimi: 1800 Euro/Muaj (Tatim i Perfshire) 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore
Me Qira 324-19G 1920 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore. Ofron nje ...